Головна Важливе сили РФ намагаються просунутися до мікрорайону Новий, там триває бій

сили РФ намагаються просунутися до мікрорайону Новий, там триває бій

by host

Від початку доби по всій лінії фронту вже відбулися 33 бойові зіткнення, «найгарячіше» на Сіверському напрямку – тут уже відбулося дев’ять боєзіткнень, зокрема, українські військові успішно відбили вісім спроб сил РФ просунутися поблизу Верхньокам’янського, Виїмки та Роздолівки, ще один бій біля Виїмки триває. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

За даними штабу, на Харківському напрямку зараз тривають дві російські атаки біля Вовчанська – ситуація контрольована, на Куп’янському – відбуваються чотири бойові зіткнення, зокрема поблизу Степової Новоселівки, Піщаного та Берестового.

У Генштабі інформують, що на Лиманському напрямку дві атаки противника поблизу населених пунктів Макіївка та Терни були безуспішними, ще два бої продовжуються в районі Греківки, на Краматорському напрямку противник не припиняє спроб просунутися до мікрорайону Новий міста Часів Яр, де зараз відбувається бій.

Читайте також: Британська розвідка повідомляє про ймовірний прорив військ РФ на сході Часового Яру

«Напружена ситуація на Покровському напрямку, де російський агресор намагається вклинитися в нашу оборону Новоолександрівки, Євгенівки та Новоселівки Першої. Із семи бойових зіткнень цього дня чотири відбито українськими захисниками, три – ще тривають. Ситуація під контролем Сил оборони України», – йдеться у повідомленні.

Раніше головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що основні зусилля противник продовжує зосереджувати на Покровському напрямку, де сконцентрована більшість його ударних бригад і полків. За його словами, на Куп’янському, Покровському, Курахівському, Времівському оперативних напрямках проводять активні наступальні дії різної інтенсивності.

Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) 9 червня зазначали, що наявних російських резервів чисельністю 60 000 осіб, ймовірно, «буде недостатньо для підтримки одночасних широкомасштабних наступальних зусиль на кількох напрямках».

Читайте також