Головна Суспільство Сили оборони України знищили 43 російські дрони з 58 під час нічної атаки

Сили оборони України знищили 43 російські дрони з 58 під час нічної атаки

Сили оборони знешкодили 43 російські БПЛА з 58

У ніч з 13 на 14 червня російські війська здійснили масштабну атаку на територію України, застосувавши 58 ударних безпілотників типу Shahed та різних моделей дронів-імітаторів. Основними напрямками авіаударів стали Харківська, Донецька, Дніпропетровська та Запорізька області.

Про це розповідає News IO

Масштаби та наслідки атаки

За інформацією Командування Повітряних Сил Збройних сил України, протиповітряна оборона країни змогла знешкодити 43 ворожі безпілотники з 58 запущених. Зокрема, 23 дрони були збиті вогневими засобами ураження, а ще 20 втратили контроль або були подавлені за допомогою засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ).

Влучання та руйнування

Внаслідок атаки зафіксовано влучання повітряних засобів противника у дев’яти локаціях. Крім того, уламки збитих дронів впали у п’яти різних місцях, що також спричинило певні пошкодження інфраструктури.

“Станом на 08.30 протиповітряною обороною знешкоджено 43 ворожі БпЛА типу Shahed (безпілотників інших типів) на сході та півночі країни. 23 — збито вогневими засобами ураження, 20 — локаційно втрачені/подавлені РЕБ.

Українські захисники продовжують посилювати протиповітряну оборону, щоб мінімізувати наслідки повітряних атак з боку рф та захищати цивільне населення від нових загроз.