Головна Суспільство На Сумщині помер поранений під час російської атаки дронів чоловік

На Сумщині помер поранений під час російської атаки дронів чоловік

Двоє жителів Сумщини постраждали через російський удар – ОВА

У Сумській області помер чоловік, який отримав тяжкі поранення внаслідок російського удару безпілотника. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Григоров.

Про це розповідає News IO

«На жаль, маємо трагічну звістку. 47-річний чоловік, який учора був поранений внаслідок влучання ворожого БпЛА в Середино-Будській громаді, помер у лікарні», – заявив він.

Деталі атаки та кількість постраждалих

Російський удар по Сумщині стався ввечері 14 жовтня. Внаслідок атаки постраждали троє людей: 31-річний чоловік у Миропільській громаді, а також 47-річна жінка і 47-річний чоловік у Середино-Будській громаді. Останній, отримавши важку травму, помер у лікарні, попри зусилля медиків врятувати його життя.

Атаки на цивільну інфраструктуру

Російські військові систематично застосовують різні види озброєння, зокрема ударні безпілотники, ракети, авіабомби та реактивні системи залпового вогню для атак на українські регіони. Під час повномасштабної війни жертвами таких нападів стають мирні жителі, а під удар потрапляють лікарні, школи, дитячі садки, об’єкти енергетики та водозабезпечення.

Влада України та міжнародні організації кваліфікують ці обстріли як воєнні злочини російської федерації, наголошуючи на їх цілеспрямованому характері.