Головна Політика суд відпустив фігуранта справи «Укренерго» під заставу, прокуратура буде оскаржувати

суд відпустив фігуранта справи «Укренерго» під заставу, прокуратура буде оскаржувати

by host
суд відпустив фігуранта справи «Укренерго» під заставу, прокуратура буде оскаржувати

Вищий антикорупційний суд відпустив під заставу одного з підозрюваних у справі про завдання збитків компанії «Укренерго» – про це заявила Спеціалізована антикорупційна прокуратура 2 лютого.

«Слідчий суддя ВАКС за клопотанням детективів НАБУ, погодженим прокурором САП, застосував запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 30,280 мільйона гривень директору приватного товариства – учаснику злочинної схеми по заволодінню електричною енергією ПрАТ «НЕК «Укренерго» та легалізації отриманих від її продажу коштів», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: САП підозрює чинного нардепа в недостовірному декларуванні криптовалюти

Прокуратура додає, що сторона обвинувачення не погоджується із цим запобіжним заходом і планує оскаржити його в апеляції. Прокурор планує наполягати на призначенні підозрюваному застави в 300 мільйонів гривень.

Ім’я фігуранта наразі не розголошується.

У січні Національне антикорупційне бюро заявило, що правоохоронці розслідують ймовірне заволодіння електроенергією оператора «Укренерго», яке завдало йому збитків на 716 мільйонів гривнь. Серед підозрюваних, оголошених у розшук, був представник неформальної групи «Приват», підозрюється в розтраті майна та відмиванні коштів Михайло Кіперман.

Читайте також