Суд у росії заочно засудив командира СБС ЗСУ «Мадяра» до 18 років ув’язнення

|
Суд у росії заочно засудив командира СБС ЗСУ «Мадяра» до 18 років ув’язнення

Суд у Ростові-на-Дону виніс заочний вирок командувачу Сил безпілотних систем Збройних сил України Роберту «Мадяру» Бровді, засудивши його до 18 років позбавлення волі. Це рішення пов’язане з обвинуваченнями у «тероризмі» через атаки на паливно-енергетичні об’єкти на території російської федерації.

Про це розповідає News IO

Реакція «Мадяра» на вирок російського суду

У своєму розгорнутому коментарі, опублікованому в соцмережах, Роберт Бровді відреагував на цей вирок, назвавши його «хвилиною хайпу» та зазначивши, що став «цапом-відбувайлом». Він підкреслив, що російський суд додав ще 18 років до вже чинних заочних вироків проти нього, цього разу – за атаки по об’єктах, які він сам назвав «наливайками».

Військовий також нагадав про нещодавню нічну атаку підрозділів СБС та інших сил глибинного ураження, які завдали удару по нафтовому терміналу «Транснефть-Приморськ» у Ленінградській області. Він назвав цю операцію «вишенькою на торті» та додав, що, згідно з повідомленнями ЗМІ, експорт нафти з порту Усть-Луга вже відновлено, але вважає, що це може бути тимчасово. На його думку, термінал у Приморську залишатиметься зупиненим невизначений час.

Подальші звинувачення та нові судові розгляди

Крім цього, «Мадяр» повідомив, що 25 березня інший російський суд розглядатиме нові обвинувачення щодо нього, серед яких – звинувачення у «ліквідації воєнкорів» та «застосуванні дистанційного мінування». Він припустив, що це може призвести до ще одного значного терміну ув’язнення.

“Слідчому комітету ерефіі: посилання на онлайн-Підрахуйку завжди під кожним постом, його поточний трафік- 50 млн відвідувань щомісяця. Якось зберіть все до купи, стіко папірря витрачаєте.
Поточний щодобовий темп «злочинів» проти хробаків, що приперлися до Неньки, у березні складає:
1184 унікальних цілей щодоби
329 хробаків щодоби у березні, поки 7500+ йобликів. Буде 10 000 чітко,- ще дооовгих вісім діб березня попереду”.