Головна Політика «Сприймаємо досить серйозно» – Путін про коментарі Трампа щодо закінчення війни в Україні

«Сприймаємо досить серйозно» – Путін про коментарі Трампа щодо закінчення війни в Україні

by host

Президент Росії Володимир Путін заявив 4 липня, що серйозно сприймає коментарі кандидата в президенти США Дональда Трампа щодо завершення бойових дій в Україні.

«Те, що пан Трамп як кандидат у президенти говорить, що він готовий і хоче зупинити війну в Україні, ми сприймаємо досить серйозно», – сказав Путін на пресконференції в столиці Казахстану Астані. Водночас російський лідер додав, що «не обізнаний» із конкретними пропозиціями Трампа.

Президент України Володимир Зеленський заявив раніше цього тижня, що Дональд Трамп повинен представити свій план швидкого завершення війни з Росією, попередивши, що будь-яка пропозиція повинна уникати порушення суверенітету країни.

«Якщо Трамп знає, як закінчити цю війну, він повинен сказати нам про це сьогодні. Якщо є ризики для української незалежності, якщо ми втратимо державність – ми хочемо бути готовими до цього, ми хочемо знати», – сказав Зеленський в інтерв’ю Bloomberg Television у Києві.

Колишній президент США, який випереджає в опитуваннях президента Джо Байдена перед листопадовими виборами, раніше заявляв, що закінчить війну до своєї інавгурації в січні. Під час теледебатів минулого тижня Трамп розкритикував витрату мільярдів доларів на оборону України, заявивши, що Київ «не виграє війну».

Водночас Дональд Трамп під час дебатів заявив, що пропозиції, висунуті президентом РФ Володимиром Путіним нібито як умови для «припинення» розв’язаної РФ війни проти України, є «неприйнятними». Трамп знову повторив, що «закінчить війну в Україні», якщо буде переобраний, однак не надав жодної конкретики щодо того, як він збирається це зробити.

Читайте також