Головна Агросектор Сінгапурський стартап перетворить відходи соєвого молока на рослинне м’ясо

Сінгапурський стартап перетворить відходи соєвого молока на рослинне м’ясо

by host

Сінгапурський стартап Jiro-Meat, що спеціалізується на виробництві рослинного м’яса, планує впродовж наступних шести місяців вивести на ринок свій інноваційний продукт, створений з окара — відходів виробництва соєвого молока та тофу.

Завдяки підтримці інвесторів та урядових агенцій, компанія наразі займається облаштуванням виробничих потужностей.

За словами співзасновника Деріла Пека, Jiro-Meat має намір співпрацювати з партнерами у сфері обслуговування харчування, такими як кейтерингові компанії та ресторани, щоб включити рослинне м’ясо в їхній асортимент. 

Компанія також прагне отримати халяльну сертифікацію для входження в халяльний ринок.

Продукти Jiro-Meat є унікальними тим, що виготовляються фактично із відходів. 

При цьому застосуванням ферментаційних технологій дозволяє створити рослинну альтернативу м’ясу з природним смаком і текстурою справжнього м’яса. 

Майже все виробничим компаніям доводиться утилізовувати. Проте Jiro-Meat розв’яже проблему складної утилізації, перетворюючи окару на корисний продукт.

З допомогою зв’язків Пека у харчовій промисловості, зокрема з великими мережами супермаркетів, як DFI Retail Group, FairPrice і Sheng Siong, стартап має потенціал забезпечити широкий доступ до своїх продуктів. 

Компанія вже співпрацює з кількома місцевими виробниками для розробки та тестування продуктів, а також веде переговори про довгострокові угоди.

Джерело: newfood.ua

Джерело: Аграрні новини

Читайте також