Головна Політика СБУ знищила два літаки окупантів, які використовувалися проти українських дронів

СБУ знищила два літаки окупантів, які використовувалися проти українських дронів

Центр “А” СБУ “відмінусував” два легкомоторні літаки, використані для протидії нашим дронам

Служба безпеки України повідомила про черговий успішний удар спецпідрозділів Центру спеціальних операцій «А» по російських військових об’єктах. За офіційною інформацією, співробітники СБУ виявили та знищили два легкомоторні літаки, які росіяни розмістили на аеродромах для боротьби з українськими далекобійними безпілотниками.

Про це розповідає News IO

Знищення літаків ворога

Як зазначає СБУ, ці повітряні судна використовувалися окупаційними військами для перехоплення ударних дронів, які завдають уражень по ключових об’єктах у тилу противника. Внаслідок спецоперації українських сил ці літаки були повністю знищені, що дозволяє підвищити ефективність застосування безпілотних систем та ускладнює росіянам спроби протидії.

Безперервна робота українських дронів

У своєму повідомленні СБУ підкреслила, що заходи з «розчищення» повітряних шляхів для українських дронів тривають, а робота зі знищення ворожих засобів перехоплення проводиться регулярно. Українські спецпідрозділи й надалі уражають цілі на окупованих територіях різними доступними засобами, не залишаючи супротивнику шансів на безпеку в тилу.

СБУ зазначає, що спецоперації проводяться «в черговий раз» і що відомство продовжує уражати ворожі цілі «всіма доступними засобами», а винні «понесуть справедливу відплату».