Головна Важливе СБУ розкрила корупційну схему на понад 64 млн грн під час закупівлі авто для ЗСУ

СБУ розкрила корупційну схему на понад 64 млн грн під час закупівлі авто для ЗСУ

СБУ викрила посадовців, які привласнили понад 64 млн грн на закупівлі авто для ЗСУ

Служба безпеки України разом із Державним бюро розслідувань викрили масштабну корупційну схему у Державній спеціальній службі транспорту. Посадові особи цієї служби разом із спільниками незаконно заволоділи понад 64 мільйонами гривень, які були виділені для закупівлі вантажних автомобілів для українських військових.

Про це розповідає News IO

Механізм привласнення коштів

За інформацією СБУ, ключову роль у схемі відігравав начальник одного з відділів управління логістики Адміністрації ДССТ. Саме він сприяв тому, щоб у тендері перемогла підконтрольна йому компанія. При цьому вартість її пропозиції була вищою за інших учасників на понад 64 мільйони гривень.

До реалізації шахрайської схеми також залучили службовців військової частини, яка виступала замовником техніки, а також представників афілійованої комерційної структури.

Вилучені докази та подальші дії слідства

Під час обшуків у підозрюваних виявили значну кількість документів, мобільні телефони, печатки та валютну готівку, сума якої у перерахунку перевищує 105 мільйонів гривень. Наразі правоохоронці встановлюють джерело походження цієї готівки.

«Всім учасникам схеми вже повідомлено про підозру за статтями щодо перевищення повноважень в умовах воєнного стану та пособництва. Слідчі дії тривають».

Досудове розслідування триває, а всім учасникам махінації вже оголошено про підозру за фактами перевищення посадових повноважень під час воєнного стану та пособництва.

СБУ викрила корупційну схему на закупівлі авто для ЗСУОбшуки у фігурантів справиВилучені докази у справі про розкрадання коштів ДССТ