Головна Важливе Росія запустила понад 70 БПЛА по Україні, збито 38 дронів

Росія запустила понад 70 БПЛА по Україні, збито 38 дронів

Україна

У ніч на 3 лютого війська росії здійснили масовану атаку на територію України, використавши 71 ударний безпілотний літальний апарат (БПЛА) типу Shahed та інші безпілотники-імітатори. Про це повідомили Повітряні сили Збройних сил України.

Про це розповідає News IO

Збиття дронів та наслідки атаки

Станом на 09.00 підтверджено, що українські військові зуміли збити 38 ударних БПЛА Shahed та інші безпілотники в різних регіонах, зокрема в Харківській, Полтавській, Сумській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Запорізькій, Дніпропетровській, Вінницькій та Хмельницькій областях. Ще 25 безпілотників-імітаторів було втрачених без негативних наслідків.

Регулярні атаки на цивільну інфраструктуру

Згідно з інформацією Повітряних сил, внаслідок цієї атаки постраждали регіони Сумщини, Харківщини та Черкащини. Російські військові продовжують завдавати удари по Україні з використанням різних видів озброєння, таких як ударні БПЛА, ракети та реактивні системи залпового вогню (РСЗВ).

Керівництво росії заперечує, що армія віддає накази на цілеспрямовані удари по цивільній інфраструктурі українських міст і сіл, які призводять до загибелі цивільних осіб та руйнування лікарень, шкіл, дитячих садочків, а також об’єктів енергетики та водозабезпечення. Водночас, українська влада і міжнародні організації кваліфікують ці атаки як воєнні злочини російської федерації і підкреслюють, що вони мають систематичний і цілеспрямований характер.