Головна Суспільство Росія активізувала атаки на Покровському та Курахівському напрямках

Росія активізувала атаки на Покровському та Курахівському напрямках

by host

Упродовж сьогоднішнього дня фронтова лінія бачила 174 бойових зіткнення, згідно з інформацією від Генерального штабу Збройних сил України у зведенні за 21 листопада.

Про це розповідає News IO

Зокрема, на Харківщині російські війська здійснили 10 спроб штурму в районі Вовчанська і Стариці. На Куп’янському напрямку зафіксовано 14 наступальних дій армії рф у районах Петропавлівки, Колісниківки, Загризового та Лозової, два з яких усе ще тривають.

Інтенсивні бої на Донбасі

Лиманський напрямок зазнав 16 атак з боку російських військ, три з яких ще не завершено. На Краматорському напрямку відбувається один активний бій, а на Торецькому російська армія здійснила п’ять атак за підтримки авіації.

“На Покровському напрямку, від початку цієї доби, противник 49 разів атакував у районах Миролюбівки, Променя, Лисівки, Петрівки, Чумацького та Пустинки. Наші захисники відбили 38 штурмів. Одинадцять атак тривають, ситуація контрольована… На Курахівському напрямку ворог здійснив 26 спроб прорвати нашу оборону поблизу Берестків, Сонцівки, Зорі, Курахового, Дальнього, Катеринівки та Антонівки. Шістнадцять боєзіткнень завершено, ще десять – досі продовжуються”, – йдеться в зведенні.

Ситуація на інших напрямках

На Времівському напрямку російська армія зробила 14 спроб прориву в напрямку Трудового, Костянтинопольського, Розливу, Сухих Ялів та поблизу Новодарівки, з яких дві атаки ще тривають. Один штурм зафіксовано на Оріхівському напрямку, тоді як на Придніпровському захисники України відбили три атаки.

Американський Інститут вивчення війни у своєму звіті за 17 листопада припустив, що російська армія, ймовірно, зосередиться взимку 2024-2025 років на захопленні прифронтових українських міст, зокрема міських боїв. Як зазначає проєкт Радіо Свобода Донбас.Реалії, очікується, що головною битвою зими стане битва за Покровськ, до якого російські війська підходять з півдня і південного сходу.