Головна Важливе Російський Енгельс, де базуються стратегічні бомбардувальники, атакували дрони – влада РФ

Російський Енгельс, де базуються стратегічні бомбардувальники, атакували дрони – влада РФ

by host

Місто Енгельс у Саратовській області Росії в ніч на 20 березня зазнало атаки безпілотників, повідомив у своєму телеграм-каналі губернатор регіону Роман Бусаргін. Постраждалих і руйнувань, за попередніми даними, немає, написав він.

За твердженням російського Міноборони, вночі 20 березня були збиті чотири українські безпілотники над територією Саратовської області й один над Бєлгородською областю. Перевірити ці дані з незалежних джерел наразі неможливо.

Жителі Енгельса повідомляли у соцмережах про низку вибухів у місті. За їхніми словами, над містом було чути від двох до чотирьох гучних вибухів, від яких «тремтіли вікна в рамах». Перед цим жителі чули сирену і звук мотора в небі.

У місті Енгельс у Саратовській області Росії розташований військовий аеродром, де базуються стратегічні бомбардувальники. З нього, зокрема, злітають російські літаки, які атакують цілі в Україні. Аеродром, від якого до найближчої території, підконтрольної владі України, близько 700 кілометрів, вже зазнавав атак безпілотників. Усього внаслідок цих ударів загинули шестеро російських військовослужбовців. При цьому в Міноборони Росії стверджували, що безпілотники були збиті ППО, а військові загинули внаслідок падіння уламків. Україна офіційно не підтверджувала і не заперечувала, що саме вона завдала цих ударів.

Читайте також