Головна Важливе Родина Байдена переконала президента продовжити участь у виборах – CNN

Родина Байдена переконала президента продовжити участь у виборах – CNN

by host

Родина президента США Джо Байдена після обговорення невдалих дебатів із імовірним республіканським опонентом Дональдом Трампом закликала його залишитися в передвиборчій кампанії, пише 1 липня телеканал CNN з посиланням на радників президента.

Дружина Байдена Джил, син Гантер та онуки президента зібралися в резиденції в Кемп-Дейвіді 30 червня, щоб приватно обговорити дебати. Одне з джерел CNN стверджує, що члени сім’ї висловили Байдену «однозначну підтримку». Обговорення, за словами співрозмовників CNN, було зосереджене не на тому, чи Байдену слід вийти з перегонів, а на тому, як родина може допомогти йому.

Дебати між Джо Байденом і Дональдом Трампом відбулися 27 червня за часом США, і, на думку багатьох критиків, стали провальними для чинного президента. У Демократичній партії заговорили про «глибоку паніку» та зміну кандидата, а газета The Washington Post опублікувала список із 10 можливих імен тих політиків, хто міг би замінити Байдена.

В опитуванні CBS, проведеному через два дні після дебатів, 72% виборців, включно з багатьма демократами, висловили думку, що когнітивні здібності Байдена не дозволять йому виконувати роботу президента ще чотири роки. Ствердно на те саме питання щодо Трампа відповіли 49%.

Після дебатів сам Байден заявив, що також вважає їх невдалими, але запевнив, що не став би висувати свою кандидатуру на новий президентський термін, «якби не вірив усім серцем і душею», що може впоратися з роботою.

Читайте також