Головна Важливе РФ планувала вбивство керівника концерну Rheinmetall, який постачає зброю в Україну – CNN

РФ планувала вбивство керівника концерну Rheinmetall, який постачає зброю в Україну – CNN

by host

Розвідка США виявила, що Москва планувала вбити Арміна Папперґера – виконавчого директора німецького концерну Rheinmetall, який виробляє артилерійські снаряди та танки та інші озброєння для України Про це 11 липня повідомляє американський телеканал CNN із посиланням на п’ятьох американських і західних чиновників.

«Коли американці дізналися про ці зусилля, вони повідомили про це Німеччині, чиї служби безпеки змогли захистити Папперґера та зірвати змову», – йдеться в публікації.

Посольство Німеччини у Вашингтоні відмовилося від коментарів, CNN також звернулася по коментар до російського посольства у США.

Представник Rheinmetall Олівер Гоффман відмовився від коментарів. «Необхідні заходи завжди вживаються після регулярних консультацій з органами безпеки», – сказав речник.

Наприкінці вересня 2023 року стало відомо, що Федеральне антимонопольне відомство Німеччини дозволило збройовому концерну Rheinmetall створити спільне підприємство з АТ «Українська оборонна промисловість» (колишній «Укроборонпром»), яке займатиметься обслуговуванням і випуском військової техніки на території України.

Спільне підприємство, як зазначили у Rheinmetall, базуватиметься у Києві. Спочатку співпраця буде зосереджена на технічному обслуговуванні й ремонті військової техніки, яку Україна отримала від Німеччини й інших партнерів.

У лютому 2024 року компанія Rheinmetall, найбільший європейський виробник боєприпасів, заявила про намір відкрити завод боєприпасів в Україні.

Україна на тлі повномасштабного вторгнення Росії намагається наростити власне виробництво зброї, щоби менше залежати від західних поставок озброєння.

Читайте також