Головна Політика Президент анонсував «принципові рішення» проти російської логістики

Президент анонсував «принципові рішення» проти російської логістики

by host

Президент Володимир Зеленський провів доповідь військових вранці 1 липня – про це він повідомив у вечірньому зверненні в понеділок.

За його словами, участь у доповіді взяли головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський та начальник Генерального штабу Анатолій Баргилевич. Вона стосувалася ситуації на ключових напрямках на Донеччині та Харківщині.

«Також обговорили деякі наші принципові рішення – кроки, які готуємо, щоб окупант втрачав більше своєї логістики, більше техніки, більше своїх надій розширити війну. Для Росії все це повинно закінчитися програшем, і тільки так програє сама ідея війни проти України. Ми робимо все для цього і зброєю, і дипломатією», – заявив президент.

Читайте також: Зеленський зустрівся з делегацією конгресменів США в Києві

Він додав, що також провів сьогодні зустріч із українськими дипломатами щодо планів на липень:

«Цей місяць може принести Україні ще більше сили, зокрема в захисті неба та в наближенні реальної безпеки для нашої країни. Чітко бачимо, що маємо реалізувати в перемовинах із партнерами, передусім американськими».

Раніше Зеленський повідомив, що зустрівся з делегацією американських конгресменів у Києві. За його словами, розмова стосувалася американської допомоги, в тому числі надання засобів протиповітряної оборони.

Читайте також