Головна Суспільство ППО України знищила 61 з 136 ударних дронів рф у ніч на 14 липня

ППО України знищила 61 з 136 ударних дронів рф у ніч на 14 липня

Над Україною ППО збила 61 зі 136 російських БпЛА

У ніч з 13 на 14 липня російські війська здійснили масовану атаку по Україні, використавши чотири зенітні керовані ракети С-300/400, випущені з Курської області, а також 136 ударних безпілотників Shahed і дронів-імітацій різних типів. Напрями запуску включали Орел, Брянськ, Курськ, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ, а також тимчасово окуповані райони Донецької області. За попередньою інформацією, до 90 із 136 дронів становили саме «шахеди».

Про це розповідає News IO

Масштаби атаки та робота ППО

Станом на 8:30 ранку підрозділи протиповітряної оборони України знищили 61 ворожий безпілотник. Серед них зафіксовано знищення як Shahed, так і інших типів дронів у північних, східних і центральних регіонах країни.

“Станом на 8:30 протиповітряною обороною збито 61 ворожий БпЛА, серед яких дрони типу Shahed та безпілотники інших типів, на півночі, сході та в центрі країни”.

Наслідки обстрілу та протидія дронам-імітаціям

В результаті атаки було зафіксовано 28 влучань безпілотників у 10 локаціях по всій країні. Окрім цього, падіння збитих дронів та уламків зафіксовано ще на чотирьох об’єктах. Також повідомляється, що 47 дронів-імітацій було втрачено або подавлено засобами радіоелектронної боротьби, що свідчить про активну протидію новим загрозам з боку росії.

Повітряні сили ЗСУ наголошують на продовженні роботи з виявлення і знищення ворожих повітряних цілей, а також підвищенні ефективності протидії дронам різних типів.