Головна Важливе Посилення атак росіян на Лиманському та Новопавлівському напрямках: ситуація на фронті

Посилення атак росіян на Лиманському та Новопавлівському напрямках: ситуація на фронті

Росіяни посилили штурми на Лиманському та Новопавлівському напрямках

Розпочалася 1183-тя доба повномасштабної агресії російської федерації проти України. За останню добу на лінії зіткнення зафіксовано 164 бойові зіткнення, причому найінтенсивніші штурми відбувалися на Покровському (44), Новопавлівському (33) та Лиманському (30) напрямках. Більшість цих атак були успішно відбиті Силами оборони України.

Про це розповідає News IO

Авіаудари та застосування дронів по всій лінії зіткнення

За останню добу росіяни завдали по українських позиціях одного ракетного та 70 авіаційних ударів, використавши одну ракету та скинувши 116 керованих авіабомб (КАБ). Окупанти здійснили 5174 обстріли, зокрема 149 з них — із реактивних систем залпового вогню. Для ураження цілей було залучено близько 3048 дронів-камікадзе. Агресор атакував житлові райони та позиції захисників у Дворічанському Харківської області; Берестку, Зорі, Полтавці, Коптєвому, Поповому Яру, Мирнограді, Удачному, Піддубному, Новодарівці, Толстому Донецької області; Філії Дніпропетровської області та Гуляйполю, Високому на Запоріжжі.

Обстановка на ключових напрямках фронту

На Харківському напрямку противник тричі намагався прорвати оборону українських військ біля Вовчанська та у напрямку Строївки. На Куп’янському напрямку зафіксовано атаку в районі Нової Кругляківки. Найбільше бойових зіткнень відбулося на Лиманському напрямку — 30 спроб прориву в районах Копанки, Рідкодуба, Нового Миру, Греківки, Зеленої Долини, Ямполівки та Торського. На Сіверському напрямку ворог здійснив одну спробу наступу біля Білогорівки.

На Краматорському напрямку окупанти шість разів атакували позиції українських військ у районах Часового Яру, Курдюмівки, Предтечиного та Білої Гори. На Торецькому напрямку було зафіксовано 14 атак у районах Дружби, Петрівки та Торецька. Українські захисники на Покровському напрямку зупинили 44 штурмові дії противника в районах Яблунівки, Новооленівки, Малинівки, Шевченка Першого, Миролюбівки, Променя, Лисівки, Звірового, Удачного, Новосергіївки, Троїцького, Котлярівки та Андріївки.

На Новопавлівському напрямку ворог здійснив 33 атаки біля Вільного Поля, Привільного, Зеленого Поля, Костянтинополя, Багатира, Бурлацького, Веселого та у напрямку Одрадного. На Гуляйпільському напрямку відбито дві спроби прориву в районі Високого. На Оріхівському напрямку росіяни двічі атакували біля Новоандріївки і Малих Щербаків, а на Придніпровському напрямку ворог здійснив одну безуспішну атаку.

Залишається відносно спокійною ситуація на Волинському та Поліському напрямках, де не виявлено ознак формування наступальних угруповань противника. На Курському напрямку протягом доби зафіксовано 19 авіаударів із застосуванням 40 КАБ, 261 обстріл, з яких чотири — із реактивних систем залпового вогню, а також 13 припинених штурмових дій агресора.

«Розпочалася 1183 доба широкомасштабної збройної агресії Росії проти України. Протягом доби на фронті відбулося 164 бойові зіткнення. Більшість штурмів Сили оборони відбили на Покровському (44), Новопавлівському (33) та Лиманському (30) напрямках».