Головна Суспільство Польські протестувальники обмежують проїзд автобусів через пункт у Медиці – Держприкордонслужба

Польські протестувальники обмежують проїзд автобусів через пункт у Медиці – Держприкордонслужба

by host

На пункті пропуску «Медика – Шегині» 20 березня почалося блокування руху автобусів – про це повідомила Державна прикордонна служба з посиланням на польську сторону.

«Згідно з інформацією від польських колег, обмеження руху автобусів розпочалося сьогодні близько 11:10. Його організатори блокують рух на дорозі перед пунктом пропуску «Медика», суміжному з українським пунктом пропуску «Шегині», – йдеться в повідомленні.

За даними прикордонників, учасники акції планують пропускати по одному автобусу на дві години, як на в’їзд в Україну, так і на виїзд.

Читайте також: У CPJ розкритикували Польщу за затримання чотирьох українських журналістів

ДПСУ додає, що про терміни блокування руху цього транспорту наразі невідомо, і просить водіїв врахувати цю інформацію під час планування поїздок.

Днями польські трактори заблокували кордон із Німеччиною. Перед тим місцеві фермери заблокували пункт пропуску зі Словаччиною, через який, на думку фермерів, заїжджає агропродукція з України та Росії. Попередньо відомо, що протест триватиме до кінця березня.

9 лютого у Польщі розпочався страйк фермерів, оголошений профспілкою «Солідарність». Вони блокують всі пункти пропуску, а також дороги й автомагістралі в окремих воєводствах.

Читайте також