Польські перевізники організували протест біля пункту пропуску «Дорогуськ», що розташований навпроти українського пункту «Ягодин». Акція, яка стартувала 12 травня о 16:00, призвела до значних обмежень для руху вантажного транспорту на цьому напрямку.
Про це розповідає News IO
Як працює пункт пропуску під час протесту
У зв’язку з акцією, рух вантажівок через пункт пропуску «Ягодин-Дорогуськ» суттєво обмежено. За оновленими правилами, пропуск вантажних транспортних засобів здійснюється з інтервалом: лише один автомобіль на годину на в’їзд з території польщі та один – на виїзд з української сторони. Таким чином, пропускна здатність маршруту наразі зведена до мінімуму.
Винятки для гуманітарних вантажів та пасажирських автобусів
«Автобуси та вантажівки, які переміщують гуманітарну допомогу, слідуватимуть безперешкодно.»
Водночас, пасажирські автобуси та транспорт, що перевозить гуманітарну допомогу, мають змогу перетинати кордон без додаткових затримок. Станом на поточний момент рух для решти вантажних транспортних засобів через «Ягодин-Дорогуськ» у обох напрямках практично призупинено.
Водіїв закликають враховувати обмеження та планувати маршрути відповідно до нових умов роботи пункту пропуску.