Увечері 20 жовтня в польському місті Височка, що у Познанському повіті, сталася дорожньо-транспортна пригода за участі американських військових.
Про це розповідає News IO
Деталі аварії та кількість постраждалих
За інформацією Державної пожежної служби Познані, інцидент трапився приблизно о 19:00. Внаслідок зіткнення постраждали четверо військовослужбовців армії США та водій мікроавтобуса. Усі вони були госпіталізовані для надання медичної допомоги.

Причини аварії та наслідки для транспорту
Згідно з повідомленнями місцевих ЗМІ, водій мікроавтобуса зіткнувся з американським військовим автомобілем, який зупинився на узбіччі дороги. Від удару військова машина відкотилася з проїжджої частини та пошкодила ще три транспортні засоби, що належали американським військовим.
“Внаслідок зіткнення постраждали четверо американських солдатів й водій мікроавтобуса. Військових госпіталізували”.
На місці аварії працювали рятувальники та поліція, які встановлюють обставини ДТП та причини інциденту.
