Головна Важливе По всій Україні вкотре оголошували повітряну тривогу, військові попередили про ракетну загрозу

По всій Україні вкотре оголошували повітряну тривогу, військові попередили про ракетну загрозу

by host

У всіх областях України після 10-ї ранку 14 червня оголосили повітряну тривогу. Повітряні сили ЗСУ попередили про загрозу балістики для центральних областей, а згодом – про ракетну небезпеку для всієї країни.

Голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький заявив про загрозу удару ракетами «Кинджал».

У Києві на тлі тривоги пролунав вибух. Міський голова Віталій Кличко повідомив, що в Київській області працюють сили ППО. Також ЗМІ пишуть про вибухи на Хмельниччині. Повітряні сили попереджали про рух ракет у напрямку цієї області.

О 10:44 Повітряні сили оголосили про відбій тривоги по областях, крім Донецької, Харківської, Запорізької і Херсонської.

Це вже втретє від початку цієї доби в Україні оголошують повітряну тривогу. Вночі російські війська, за даними українських Повітряних сил, атакували Україну ракетами і дронами. За повідомленням, вдалося збити всі 17 дронів «Шахед», які запустили російські війська, і сім із 14 ракет.

Сили ППО працювали у Хмельницькій, Харківській, Миколаївській, Одеській, Запорізькій, Дніпропетровській і Кіровоградській областях.

Оперативне командування Збройних сил Польщі повідомляло, що польські військові разом із союзниками вкотре піднімали в повітря свої літаки через нічну російську атаку ракетами і дронами по Україні.

Повітряну тривогу також оголошували близько 6-ї ранку.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Читайте також