Головна Політика першого заступника директора усунули від обов’язків на час досудового розслідування

першого заступника директора усунули від обов’язків на час досудового розслідування

by host

Першого заступника Національного антикорупційного бюро відсторонили від виконання обов’язків, повідомляє пресслужба НАБУ 25 травня.

Це пояснили метою забезпечення обʼєктивного досудового розслідування, відкритого через ймовірний витік інформації.

«Наказом Директора #НАБУ за відповідною заявою про можливий конфлікт інтересів усунуто Першого заступника Директора НАБУ від виконання посадових обов’язків та керівництва, закріпленими у внутрішніх документах напрямами та підрозділами», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: НАБУ підозрює ексазтупника голови Офісу президента у незаконному збагаченні на понад 15 млн грн

НАБУ обіцяє інформувати громадськість про перебіг розслідування, а також наголошує, що колектив Бюро «максимально зацікавлений в проведенні повного, всебічного та неупередженого розслідування за цим фактом».

Пресслужба не називає імені посадовця, водночас першим заступником голови НАБУ є Гізо Углава. Він не коментував ситуацію публічно.

22 травня Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила, що провела обшук в помешканні детектива одного з підрозділів НАБУ. Слідчі дії були частиною досудового розслідування Управління внутрішнього контролю НАБУ за статтями про зловживання владою та розголошення даних.

Читайте також