Головна Важливе Палата представників США 20 квітня голосуватиме щодо допомоги Україні

Палата представників США 20 квітня голосуватиме щодо допомоги Україні

by host

Палата представників Конгресу США 20 квітня має проголосувати щодо пакету допомоги на 95 мільярдів доларів для України, Ізраїлю й інших союзників США.

Голосування відбудеться після того, як демократи і республіканці дійшли згоди щодо законопроєктів після місяців незгоди частини республіканців із подальшою підтримкою США для України на тлі вторгнення Росії.

Україна має отримати вкрай необхідні 60,84 мільярда доларів, якщо пакет ухвалять.

Початок засідання планується на 16:00 за Києвом, голосування – приблизно на 20:00.

У разі схвалення пакет буде переданий до Сенату, де його швидке проходження майже гарантоване. Лідер демократів у Сенаті Чак Шумер напередодні заявив, що Сенат США «швидко» ухвалить законопроєкти.

Президент США Джо Байден також пообіцяв негайно підписати документи.

17 квітня республіканці в Палаті представників Конгресу США оприлюднили нові законопроєкти з пакету військової допомоги, які, серед іншого, передбачають надання Україні понад 60 мільярдів доларів. Також передбачається передача Україні ракет ATACMS, про які давно просить Київ.

19 квітня палата представників США ухвалила правило для голосування пакета законопроєктів.

Директор ЦРУ Вільям Бернс 18 квітня попередив американських законодавців, що, в разі якщо США не нададуть військової підтримки, Україна може програти війну проти Росії до кінця року.

Читайте також