Головна Важливе Останні російські атаки завдали збитків щонайменше на 100 млн євро – «Укренерго»

Останні російські атаки завдали збитків щонайменше на 100 млн євро – «Укренерго»

by host

Останні російські атаки на енергетичні об’єкти України завдали збитків щонайменше на 100 млн євро, повідомив голова НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

«За попередніми підрахунками, чек за збитки, який буде пред’явлено ворогу за останні атаки, сягає щонайменше 90-100 млн євро, якщо говорити лише про високовольтне обладнання «Укренерго», – розповів він.

Кудрицький підкреслив, що «в «Укренерго» були готові до ймовірних атак на енергосистему: був сформований склад необхідного обладнання та матеріалів, персонал проходив потрібні тренування».

За його словами, «більш тяжких наслідків вдалося уникнути в тому числі завдяки інженерним укріпленням на енергетичних об’єктах, які облаштовуються спільно з обласними військовими адміністраціями та Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури».

«За попередніми оцінками, без цього пошкоджень могло бути вдвічі більше, а наслідки ще серйознішими. Дякуємо колегам і продовжуємо нарощувати захист паралельно з відновлювальними роботами», – додав керівник «Укренерго».

Раніше, 24 березня, компанія «Укренерго» повідомила, що ранкова ракетна атака суттєво не вплинула на роботу енергосистеми, але безпілотники знову атакували енергоб’єкти Дніпропетровщини.

Вночі 24 березня російські безпілотники та ракети атакували обʼєкт критичної інфраструктури на Львівщині – виникла пожежа. Після ранкової повітряної тривоги голова обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомив, що російські війська вдарили по Львівщині ракетами «Кинджал». За його словами, є два влучання в обʼєкт критичної інфраструктури, який Росія атакувала вночі.

Читайте також