Головна Суспільство Очільник МВС вважає, що у розслідуванні про бізнес родини Вигівського «все не так однозначно»

Очільник МВС вважає, що у розслідуванні про бізнес родини Вигівського «все не так однозначно»

by host

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко заявив, що з’ясувати походження статків тещі і сестри глави Національної поліції Івана Вигівського мають антикорупційні органи, а допоки цього не сталося Клименко не має наміру відсторонювати Вигівського від посади. Про це міністр сказав в інтерв’ю Радіо Свобода.

На думку Клименка, у справі Вигівського «все не так однозначно». Міністр також повідомив, що жодних внутрішніх розслідувань щодо Вигівського та статків його родини в МВС не проводять

«Дивіться, якщо є звинувачення на адресу когось, його треба довести. Доводити у нас мають відповідні органи, які для цього і створені, для того, щоб по вищим керівникам проводити розслідування. Давайте їм дамо можливість це зробити. Дивіться, я ж не суддя. Політичне рішення я завжди можу ухвалити, якщо в мене є на руках відповідні факти і відповідні докази. Поки цих доказів немає, я не можу цього зробити», — сказав він.

В інтерв’ю Радіо Свобода очільник МВС Клименко заявив, що він не знайомий з родиною глави Нацполу. За словами міністра, до Вигівського, за час його службив у лавах МВС, питань не виникало. Клименко також сказав, що він задоволений робою Національної поліції, яку наразі очолює Вигівський.

Наприкінці травня 2024 року журналісти Bihus.Info опублікували розслідування про родинний бізнес очільника Нацполу, де йшлося про те, що на сестру очільника Національної поліції Івана Вигівського оформлена частка в компанії ТОВ «Югнефтепродукт», що займається гуртовою торгівлею пальним. Журналісти з’ясували, що упродовж 2022-2023 років фірма торгувала щонайменше з двома фігурантами кримінальних проваджень, слідство у яких вела поліція під керівництвом Вигівського.

Окрім того, за даними журналістів, Іван Вигівський тривалий час користувався коштовними автівками, оформленими на тещу, яка не займалася бізнесом і не отримувала заробітної плати.

Кабінет Міністрів призначив Івана Вигівського головою Національної поліції України влітку 2023 року. До цього Нацполіцією керував нинішній міністр МВС Ігор Клименко.

Читайте також