Головна Агросектор Новий функціонал еРиба – ставайте першими бета-тестувальниками електронних послуг

Новий функціонал еРиба – ставайте першими бета-тестувальниками електронних послуг

by host

Долучайтесь до бета-тесту нового функціоналу еРиба за посиланням та перевіряйте отримання послуг у сфері рибного господарства в електронній формі.

Нові сервіси забезпечать отримання послуг в електронній формі, що зекономить час на їх отримання та сприятимуть прозорості процедур, дерегуляції застарілих вимог і спрощенню ведення бізнесу.

Взяти участь у бета-тесті можуть суб’єкти господарювання, які мають укладений договір з Держрибагентством на право здійснення промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах).

Збір заявок на тестування нового функціоналу еРиба триватиме до 12:00 17 червня.

Проєкт реалізовується Мінагрополітики та Держрибагентством за участі Офісу ефективного регулювання (BRDO) за підтримки проєкту «Підтримка цифрової трансформації (DTA)».

Довідково:

Як було раніше?

– для одержання дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) суб’єкту господарювання необхідно було йти у територіальний орган Держрибагентства та зібрати необхідні документи у паперовій формі;

– ведення журналів обліку рибогосподарської діяльності здійснювалось у паперовій формі, рибалка повинен був брати з собою журнали на судно, де могли статися випадки їх втрати на воді;

– паперове оформлення квитанцій обліку добутих (виловлених) біоресурсів.

Джерело: Аграрні новини

Читайте також