Головна Агросектор Німецький стартап отримав рекордні $58 млн на сосиски із коріння грибів

Німецький стартап отримав рекордні $58 млн на сосиски із коріння грибів

by host
Німецький стартап отримав рекордні  млн на сосиски із коріння грибів

Німецький біотехнологічний стартап Infinite Roots, який вирощує грибний міцелій для виготовлення альтернативного молока та м’яса, залучив $58 млн фінансування.

Загальна сума коштів, отриманих на сьогодні Infinite Roots, сягає $73 млн.

Компанія використає нові інвестиції для розширення своєї ферментаційної платформи, переходу до комерційної діяльності та просування планів запуску нових продуктів.

Заснована у 2018 році, Infinite Roots вирощує міцелій із їстівних сортів грибів. Тому отриманий продукт не вважають новою їжею, і це значно полегшує співпрацю з регуляторними органами при виведенні його на ринок.

“По суті, наш міцелій – це коріння грибів, які продаються у супермаркеті”, – говорить засновник і генеральний директор компанії Мазен Різк.

Він поки не планує будувати власні потужності. Натомість Infinite Roots підпише контракти з іншими компаніями, аби ті вирощували міцелій спочатку у пілотних, а потім і промислових масштабах. 

Також Infinite Roots розробляє технологію використання дешевих побічних потоків з агропродовольчої промисловості як сировини для вирощування свого продукту. Наприклад, це може бути відпрацьоване зерно з пивоварень.

Запатентована технологія стартапу дозволить створювати кілька харчових продуктів на основі міцелію.

Крім того, він є джерелом мікроелементів, особливо тих, які зазвичай містяться в їжі тваринного походження – залізо, цинк і вітамін B12. 

Також Infinite Roots покладається на особливий смак коренів грибів. 

«Замість того, щоб маскувати смаки, які дають штами грибів, ми можемо створювати м’ясні альтернативи – мінімально оброблені та з дуже “чистою” етикеткою», — сказав Мазен Різк.

Джерело: newfood.media

Джерело: Аграрні новини

Читайте також