Головна Агросектор Німецька компанія створила ціле рослинне яйце: з білком, жовтком та шкарлупою

Німецька компанія створила ціле рослинне яйце: з білком, жовтком та шкарлупою

by host

Німецька компанія Neggst Foods розробляє рослинні альтернативи цілим яйцям, які складаються з білка, жовтка та біорозкладаної шкаралупи.

У 2022 році стартап зібрав на свою розробку 5 млн євро інвестицій, а цього року увійшов до когорти 14 європейський найбільш інноваційних стартапів, які підтримує Спільнота харчових інновацій EIT Food, створена Європейським інститутом інновацій і технологій.

EIT Food допоможе німецькому стартапу масштабувати унікальну технологію, залучити нові інвестиції та отримати більше досвіду у просуванні продукту на ринок.

«Щоб розробити смачну та добре функціонуючу альтернативу рослинним яйцям, нам знадобилася креативність і технічні ноу-хау. Однак, щоб зробити його доступним для широких мас, необхідні сильні інвестори та партнери», – говорить команда стартапу.

Унікальні яйця  Neggst Foods виготовляються на основі бобових та солодкої картоплі, вони не містять сої та глютену.

Її можна кидати в компост, виробляти в промислових масштабах і вона така ж крихка, як справжня яєчна шкаралупа – легко розбивається ложкою.

“Ми використовуємо дуже мало інгредієнтів і жодних консервантів. Яйця мають високий вміст клітковини й принаймні такі ж корисні, як і курячі. У них також менше калорій, немає холестерину, але містяться рослинні білки та навіть вітаміни B і D», — додали у Neggst Foods.

Джерело: newfood.ua

Джерело: Агроновини

Читайте також