Головна Політика Ніколя Саркозі отримав електронний браслет через корупційні звинувачення

Ніколя Саркозі отримав електронний браслет через корупційні звинувачення

Експрезиденту Франції Саркозі одягли електронний браслет у справі про корупцію

Суд зобов’язав колишнього президента Франції Ніколя Саркозі носити електронний браслет у рамках виконання вироку у справі про корупцію. Пристрій для відстеження було вдягнуто на ногу політика у його домі, про що повідомила паризька прокуратура.

Про це розповідає News IO

Ніколя Саркозі, який нещодавно святкував своє 70-річчя, повинен відбувати один рік ув’язнення вдома з електронним браслетом, відповідно до рішення вищого суду Франції, ухваленого у грудні. Йому дозволено виходити з дому лише з 8:00 до 20:00, однак щонайменше три дні на тиждень він може додатково перебувати за межами дому протягом півтора години ввечері, коли його присутність потрібна у суді в іншій справі.

Оскарження та корупційна угода

Адвокат Саркозі зазначила, що він продовжуватиме боротися з обвинуваченнями у зловживанні впливом та планує подати апеляцію до Європейського суду з прав людини найближчим часом.

Справу, яка призвела до накладення електронного браслета, суд розглянув у контексті корупційної угоди, укладеної Саркозі і його колишнім адвокатом з суддею. Вони отримали інформацію про слідчого суддю в обмін на обіцянку судді зайняти вигідну посаду після виходу на пенсію.

Подальші розслідування

Крім того, Ніколя Саркозі є фігурантом іншої справи, що стосується підозри у фінансуванні його передвиборчої кампанії 2007 року.