Головна Агросектор Найбільшому виробнику напівфабрикатів  “Єрмоліно” шукають управителя

Найбільшому виробнику напівфабрикатів  “Єрмоліно” шукають управителя

by host

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА) оголосило конкурс на управителя корпоративних прав та нерухомого майна заарештованого заводу напівфабрикатів “Єрмоліно” (ТОВ “Єрмак Голд”), а також його головних кредиторів. Оголошення опубліковано на сайті Агентства.

Йдеться про:

→ 70% статутного капіталу ТОВ “Ромєрм” у розмірі 252,89 млн грн;
→ 70% статутного капіталу ТОВ “Єрмром” у розмірі 21,79 млн грн;
→ корпоративні права ТОВ “Єрмак Голд”, які належать фізичній особі з часткою власності 70% (45,06 млн грн), та підприємство-нерезидент із часткою власності 30% (19,31млн грн);
→ комплекс із виробництва м’ясних заморожених напівфабрикатів загальною площею понад 4000 кв. м тощо.

В управлінні АРМА ці активи перебувають із січня 2023 року.

Найбільший в Україні комплекс із виготовлення м’ясних заморожених напівфабрикатів у селі Чумаки Дніпропетровської області належить ТОВ “Ромєрм”, власники якої – росіянин Ілля Александров (70%) та фірма Ebr Finanznolding Ag зі Швейцарії (30%). Підприємство виробляло широкий асортимент заморожених напівфабрикатів – пельмені, хінкалі, вареники, млинці, котлети тощо.

Для потреб росії під такою самою маркою “Продукти Єрмоліно” виготовляються напівфабрикати у Калузькій області. Свою назву напівфабрикати “Єрмоліно” отримали на честь російського міста Єрмоліно в цьому регіоні.

Джерело: LIGA.Бізнес 

Джерело: Аграрні новини

Читайте також