Головна Суспільство НАБУ підозрює експосадовця МВС у закупівлях за завищеними цінами на понад 16 млн гривень

НАБУ підозрює експосадовця МВС у закупівлях за завищеними цінами на понад 16 млн гривень

by host
НАБУ підозрює експосадовця МВС у закупівлях за завищеними цінами на понад 16 млн гривень

Національне антикорупційне бюро 17 червня повідомило про підозру в розкраданні майна трьом людям, у тому числі колишньому керівнику державної установи Міністерства внутрішніх справ.

Інші підозрювані у справі: власник і директорка приватного підприємства.

За даними НАБУ, у 2020 році керівник державної установи Міністерства внутрішніх справ спільно з власником та директоркою приватного підприємства забезпечив укладення договору на постачання комп’ютерного обладнання на суму понад 26 мільйонів гривень.

Читайте також: За фактом витоку з НАБУ розпочато досудове розслідування – Кривонос

«Це обладнання підприємство надалі закупило через фірми-прокладки у виробника за ринковими цінами та поставило замовнику за ціною, штучно збільшеною майже втричі. Унаслідок реалізації схеми державі заподіяно 16,6 мільйона гривень збитків», – йдеться в повідомленні.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура уточнює, що йдеться про колишнього керівника державної установи «Центр обслуговування підрозділів Міністерства внутрішніх справ України». Його ім’я не називають.

САП додає, що директорку підприємства затримали, Вищий антикорупційний суд обрав їй запобіжний захід у вигляді арешту із заставою в 3 мільйони гривень.

Читайте також