Головна Агросектор Київська сироварня варить унікальні сири — з хвоєю, рожевою м’якоттю та вугіллям

Київська сироварня варить унікальні сири — з хвоєю, рожевою м’якоттю та вугіллям

by host
Київська сироварня варить унікальні сири — з хвоєю, рожевою м’якоттю та вугіллям

Крафтова сироварня “Сироман” варить у Києві унікальні сири – з прошарком хвої та пліснявою, з рожевою м’якоттю та вкриті вугіллям.

“Сироман” — не лише сироварня, але й крамниця-кав’ярня, де відвідувачі можуть насолоджуватись різноманіттям сирів з білою пліснявою, виготовлених з козиного та коров’ячого молока. До їхнього асортименту входять такі сири, як “Руан”, “Шебуше”, “Чорна башта”, “Горня”, “Білий трюфель” (з чорним італійським трюфелем) та “Мон кьор”, виготовлені за французькою технологією, а також карамельно-десертний сир “Золоті ворота” за норвезькою рецептурою.

Сироварня, заснована Тетяною Сидяк, яка починала варити сир на власній кухні, відома не лише в Україні. Сири з білою пліснявою вже двічі ставали призерами World Cheese Awards. Зокрема, “Софія” — сир з козиного молока у формі серця з рожевою м’якоттю, що нагадує малинове морозиво, отримав бронзу, а “Віхола” — вершковий авторський сир з прошарком хвої — золото.

Особливо цікавий сир “Чорна башта” – солодкуватий вершковий сир з козиного молока, вкритий тонким шаром вугілля, зверху якого росте білосніжна пліснява, що надає йому присмак сухофруктів.

“Наше виробництво – це невелика сироварня. Вага кожного сиру – від 80 до 300 грамів, що надає їм унікальний шарм та індивідуальний характер. Кожен – результат ручної праці. У нас мінімальне втручання в молоко, лише лагідна пастеризація, щоб зберегти всі його корисні властивості та неповторний смак”, – говорять у сироварні.

“Сироман” працює в невеликих масштабах, що дозволяє контролювати кожен етап виробництва та забезпечувати високу якість продукції.

Джерело: newfood.ua

Джерело: Аграрні новини

Читайте також