Головна Політика Крейг Барретт закликає звільнити правління Intel та повернути Пета Гелсінгера

Крейг Барретт закликає звільнити правління Intel та повернути Пета Гелсінгера

Крейг Барретт закликає звільнити правління Intel та повернути Пета Гелсінгера

Колишній генеральний директор компанії Intel Крейг Барретт вважає, що компанія повинна утриматися від розподілу свого бізнесу на дві частини. На його думку, Intel досягла значного технічного прогресу, що дозволяє їй змагатися з техпроцесом N2 від TSMC.

Про це розповідає News IO

Заклик до змін у керівництві Intel

У своїй статті, опублікованій у виданні Fortune, Барретт відповідає на пропозиції деяких колишніх директорів Intel щодо поділу напівпровідникового гіганта. Він зазначає, що основною причиною труднощів у літографічному бізнесі Intel є брак технологій, необхідних для конкуренції з тайванським виробником, а не недовіра з боку клієнтів.

«На мою думку, набагато кращим кроком було б звільнити правління Intel і знову найняти Пета Гелсінгера, щоб завершити роботу, яку він вдало виконував протягом останніх кількох років».

Технологічні досягнення та виклики

Барретт підкреслює, що наразі Intel досягає успіху з новою технологією 18A, тому поділ виробництва лише відволікатиме увагу та створюватиме додаткові труднощі. Він закликає компанію зосередити всі зусилля на процесі 18A та забезпечити «гладке обслуговування клієнтів, справедливі ціни, гарантовану потужність та чітке відокремлення розробників чипів від їхніх виробничих клієнтів».

Крім того, Барретт критикує як попереднє, так і теперішнє правління Intel, звинувативши їх у відповідальності за проблеми компанії за останні десять років. Він вважає, що наступний генеральний директор повинен спиратися на досягнення Пета Гелсінгера, який був усунений з посади в грудні минулого року і був одним із ключових лідерів, що привели Intel до технологічного прориву.

Незважаючи на оптимізм Барретта, раніше повідомлялося, що техпроцес 18A стикається з проблемами, такими як низький вихід придатних чипів, що може призвести до затримок у випуску процесорів Panther Lake.

«Intel втратила свій шлях»