Головна Політика Країни G7 долучаться до відновлення енергетичного сектору України ­– уряд

Країни G7 долучаться до відновлення енергетичного сектору України ­– уряд

by host

Представники координаційної групи G7+ з підтримки енергетичного сектору України домовились про пошук джерел фінансування та обладнання для відновлення генерації електроенергії.

Про це повідомляє сайт Кабінету міністрів за підсумками зустрічі координаційної групи, в якій взяв участь міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Кубраков.

«Зосередив увагу партнерів на необхідності відновлення опалення та підвищення захисту нашої енергетичної системи. Це особливо важливо для Харкова, де ситуація стає критичною… Підготовка до опалювального сезону в нинішніх умовах – серйозний виклик для всієї країні», – зазначив міністр.

Координаційна група G7+ з питань енергетики в Україні під головуванням Італії забезпечує координацію дій країн «Групи семи», щоб оперативно реагувати на критичні потреби.

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що внаслідок масованих ракетних атак РФ у березні знищено 80% теплової генерації.

Останнім часом Росія посилила атаки енергетичної інфраструктури України. 22 березня під час масштабної атаки на українську енергетику РФ завдала удару по найбільшій ГЕС України – ДніпроГЕС у Запоріжжі. У компанії «Укргідроенерго» повідомили про серйозні пошкодження. Згодом цілями російських атак були Канівська і Дністровська ГЕС.

Читайте також