Головна Політика Компанія Concorde Capital підтвердила обшуки ДБР та затримання директора

Компанія Concorde Capital підтвердила обшуки ДБР та затримання директора

by host

Інвестиційна компанія Concorde Capital підтвердила проведення обшуків Державного бюро розслідувань у своєму офісі 18 січня.

Як заявили в компанії, правоохоронці увірвалися до її бізнес-центру, «вибивши двері».

«Обшуки в компанії проводяться без ухвали суду, забирають всі документи, які не стосуються справи, а пов’язані з усіма напрямками бізнес-активності Ігоря Мазепи. Вилучено особисті речі співробітників, які працюють в інших проєктах», – заявила пресслужба.

Вона також прокоментувала затримання директора компанії Ігоря Мазепи. Це сталося на пункті перетину кордону в Шегинях – як заявили в Concorde, він часто виїздив за кордон у робочі відрядження, а також у зв’язку з волонтерською діяльністю.

Читайте також: «Його поки не знайшли» – радниця ДБР про розшук сина Гринкевича

«Силовики без ухвали суду провели обшук автомобіля. Так само й інші слідчі дії було проведено без допуску до них адвоката, хоча останній прибув на місце подій. Також проводяться обшуки в помешканнях співробітників компанії, і також без ухвали суду. Вилучаються особисті речі, гроші», – йдеться в заяві.

Компанія уточнює, що провадження стосується зведення котеджних містечок у 2013 році. Ігор Мазепа планував відвідати Всесвітній економічний форум в Давосі, про що попередив слідчих і правоохоронні органи.

У компанії пов’язують дії ДБР із «позицією Ігоря Мазепи стосовно тиску силовиків на бізнес».

Бюро наразі публічно не коментувало обшуки та заяву компанії.

Раніше агентство «Інтерфакс-Україна» заявило з посиланням на свої джерела, що Державне бюро розслідувань проводить обшуки в компанії Concorde Capital у справі про будівництво котеджного містечка преміум-класу Goodlife Park на Київщині.

Читайте також