Унаслідок масованої ракетної атаки рф по об’єктах критичної інфраструктури України в більшості регіонів запроваджені екстрені відключення електроенергії. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.
Про це розповідає News IO
Столиця відновлює електропостачання після обстрілів
За словами Кличка, Київ пережив одну з наймасштабніших атак за весь час повномасштабної війни. До ліквідації наслідків руйнувань залучені всі міські служби з ранку, і роботи тривають безперервно. Енергетики вже змогли повернути світло понад 423 тисячам киян, однак відновлення електропостачання іншим споживачам ще триває.
Міський голова зазначив, що система водопостачання столиці функціонує у штатному режимі, однак у багатоповерхових будинках без електрики мешканці верхніх поверхів можуть залишатися без холодної води через відсутність роботи насосів підвищення тиску.
Поради киянам та заклик до підготовки
Кличко закликав містян не втрачати пильність і підготуватися до ймовірних нових атак. Мер порадив зробити запас води, зібрати аптечку, підготувати продукти з тривалим терміном зберігання, зарядити павербанки та мати під рукою теплі речі. Також він наголосив на важливості не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.
«Давайте говорити правду, а не займатися самозаспокоєнням. Бо ворог не зупиняється. У найближчі дні прогнозують нову атаку».
Керівник міста підкреслив, що всі міські служби працюють у цілодобовому посиленому режимі для якнайшвидшого відновлення стабільної роботи всіх систем життєзабезпечення. Він попросив мешканців підтримувати працівників вдячністю та відповідальним ставленням до ситуації.
