Внаслідок російської атаки на Слобідський район Харкова, яка сталася 19 січня, кількість постраждалих зросла до десяти осіб. Двоє з них були госпіталізовані з травмами різного ступеня важкості, повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. Серед жертв – 69-річна жінка, яка загинула на місці події.
Про це розповідає News IO
Масштаби руйнувань житлових будинків
У результаті удару пошкоджено 30 приватних будинків, один із них повністю зруйновано. Також були вибиті вікна в майже десяти багатоповерхівках та пошкоджено сім автомобілів. Екстрені служби продовжують працювати на місці події, ліквідуючи наслідки обстрілу та документуючи черговий злочин окупантів.
«10 людей зазнали травм різного ступня важкості, двох постраждалих госпіталізували. Медики надали всім необхідну допомогу», – заявив він.
Систематичні атаки рф на цивільну інфраструктуру
За інформацією місцевої влади, обстріл був здійснений керованою авіабомбою та був спрямований винятково по житловому сектору. За останні місяці російські війська неодноразово атакують українські міста різними видами озброєння: ударними безпілотниками, ракетами, авіаційними бомбами та реактивними системами залпового вогню.
Керівництво рф публічно заперечує удари по цивільній інфраструктурі, однак українська влада та міжнародні організації визнають такі дії воєнними злочинами, наголошуючи на їх цілеспрямованому характері та руйнівних наслідках для мирного населення.
