Головна Політика Кількість боєзіткнень на фронті зросла до 138 за день

Кількість боєзіткнень на фронті зросла до 138 за день

кількість боєзіткнень на фронті протягом дня зросла до 138

Збройні сили України активно протидіють спробам російської армії просунутися вглиб української території, про що повідомляє Генеральний штаб ЗСУ. Наразі зафіксовано 138 бойових зіткнень з початку доби.

Про це розповідає News IO

Атаки на ключові напрямки

Відзначено, що Сили оборони України зупинили вісім атак противника на Харківському та Куп’янському напрямках. Російські війська 15 разів нападали на Лиманському напрямку та один раз – на Сіверському. Окрім того, тривають чотири бойові дії на Краматорському напрямку.

Інтенсивність бойових дій

Найбільш напруженим залишається Торецький напрямок, де російські загарбники здійснили 32 атаки на позиції українських військових. Як зазначено у зведенні, «Основні зусилля наступу окупанти сконцентрували поблизу Диліївки, Кримського, Озарянівки та Торецька. На даний час продовжується одне боєзіткнення».

Крім того, російські підрозділи 17 разів намагалися прорвати оборону ЗСУ на Покровському напрямку, зокрема поблизу населених пунктів Промінь, Даченське, Котлине, Надіївка та Андріївка. За інформацією командування, зараз триває одне боєзіткнення.

Також зафіксовано по п’ять атак росіян на Новопавлівському та Гуляйпільському напрямках. Українські військові успішно відбили 10 штурмових дій рф на Оріхівському напрямку, де також триває одна сутичка.

«На Курщині українські воїни відбили 29 атак росіян, два зіткнення досі тривають», – додає Генштаб.

27 лютого головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський повідомив про перегрупування українських сил на Новопавлівському напрямку через активізацію російських військ у цьому регіоні. Регулярно надходять повідомлення про спроби російських сил навести переправи на Куп’янському напрямку. ЗСУ вживають заходів для ліквідації російського так званого «плацдарму» на березі річки Оскіл у Харківській області.