Українська стрибунка у висоту Ірина Геращенко тріумфально повернулася до сектору, здобувши золоту нагороду на командному чемпіонаті України-2026. Для спортсменки це був перший виступ після понад річної перерви, пов’язаної з декретом, та перший старт із вересня 2024 року.
Про це розповідає News IO
Успішне повернення після паузи
30-річна Ірина Геращенко, яка є призеркою Олімпійських ігор-2024 та однією з лідерок української збірної, впевнено розпочала новий змагальний сезон. На чемпіонаті спортсменка стартувала з висоти 1,70 м і подолала її з першої спроби. Наступні рубежі 1,75 м і 1,80 м також підкорилися їй без жодних труднощів.
На висоті 1,80 м у боротьбі залишилися лише три учасниці: Геращенко, Оксана Окунєва та Ірина Безсмертна. Вирішальною стала планка 1,83 м — Геращенко подолала її з першої спроби, тоді як її суперниці не змогли взяти цю висоту.
Планка перемоги та подальші плани
Після цього спортсменка безпомилково подолала 1,86 м і 1,90 м. Однак спроби на 1,94 м цього разу були невдалими. З результатом 1,90 м Ірина Геращенко впевнено здобула перемогу на чемпіонаті та емоційно відсвяткувала повернення на п’єдестал.
“Після виступу Геращенко в коментарі для «Суспільне Спорт» повідомила, що планує виступити також на Кубку України та чемпіонаті України з легкої атлетики, які відбудуться у лютому”.
Таким чином, Ірина Геращенко демонструє відмінну форму після тривалої перерви та планує продовжити сезон виступами на національних змаганнях у лютому.