Головна Агросектор Інноваційна кава з білком та грибами містить 9 незамінних амінокислот — як м’ясо

Інноваційна кава з білком та грибами містить 9 незамінних амінокислот — як м’ясо

by host

Канадська компанія Landish Foods у співпраці зі стартапом The Every Company, що спеціалізується на виробництві білка без використання тварин, анонсували запуск нової лінії розчинних напоїв – кави та чаю матча – з додаванням білка.

Нова продукція, яка вийшла під брендом Fermy, включає два продукти: Protein Coffee Enhancer та Protein Matcha Latte.

Особливість напоїв полягає в технології виробництва білка, який отримують методом точної ферментації з використанням генетично модифікованих штамів дріжджів Komagataella phaffii. Цей процес дозволяє створювати білок, ідентичний білкам курячих яєць, але без використання тваринних інгредієнтів.

Інноваційна кава та чай збагачені адаптогенами: порошок матчі містить гриби герициум, а кавовий варіант доповнено грибами та кокосовим порошком MCT.

“Наша співпраця з Landish є справжнім проривом для любителів протеїну. Завдяки Fermy вживання білка стає простішим, не вимагає великих зусиль та часу, особливо зранку”, – прокоментував Ленс Лайвлі, віцепрезидент з розвитку The Every Co.

До речі, згідно з останніми дослідженнями, сьогодні каву щодня п’ють на 37% більше людей, ніж 20 років тому. 

Кава має низку позитивних впливів на рівень енергії, когнітивні функції та певні ризики захворювань, тому часто споживачі бачать у підтримку для фізичного та розумового здоров’я

Джерело: newfood.ua

Джерело: Новини аграрного бізнесу

Читайте також