Фото к гостевой книге bomphoto.io.ua

 
 403 x 238, 32 кБ

Сообщение, содержащее это фото
Владелец гостевойbomphoto
Автор сообщенияbomphoto
СообщениеУВАГА! Відповідь на запитання по сайту, яке може вас цікавити. Даний ресурс є виключно любительським, і в жодному разі не комерційним. Я, Олег Базар являюсь адміністратором сайту з 2009 року. Мета - висвітлення цікавої інформації про водойму та збірка фотографій з ексклюзивними ракурсами та подіями за різний період, також новини.
Тут відсутня реклама комерційного характеру приватних осіб. Я не маю відношення до роботи фонтанів, пляжів, теплоходів, прокатів та інших розваг і благоустрою на водоймі, цей сайт виключно візитівка, і по даних запитаннях інформацію не надаємо та не володіємо нею.
Добавлен2019-05-30 22:53:28Другие фотографии гостевой

720 x 720, 87 кБ
Шановні відвідувачі сайту, якщо ви маєте будь-які пропозиції щодо покращення та розвитку ресурсу (для прикладу: створення нових розділів, сторінок про розваги чи послуги, фото та відео на певну тематику, яких ще немає, покращення дизайну), будь-ласка, залишайте повідомлення тут. Коментарі будуть розглянуті, найкращі ідеї втілені в міру технічних можливостей. –––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––– Уваж ...
bomphoto
Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts