Фото к гостевой книге Zurnalist.io.ua

 
 630 x 1042, 528 кБ

Сообщение, содержащее это фото
Владелец гостевойZurnalist
Автор сообщенияZurnalist
СообщениеПодсолнечник масличный [лат. Heliánthus ánnuus] - вид травянистых растений из рода Подсолнечник семейства Астровые.
**
Назва цієї рослини більшістю мов означає саме сонце. Сонячною її називають і французи, і італійці, і голландці, і англійці. Соняшник нарікали по-різному: мексиканською квіткою, перуанською хризантемою, індійською золотою квіткою і американською хризантемою. Але поступово ці назви майже у всіх народів були витіснені. Їх замінили слова, коренем яких було «сонце».
Цікаво, що відомий нам соняшник із 2-метровим стеблом і величезним кошиком із чорним насінням – це вже культурна рослина, виведена людьми. У природі ж соняшник зовсім не такий. Ця дика кущова рослина має по 20-30 квіток величиною з ромашку.
Чому вони так тягнуться до сонця, навіть у похмурий день, за будь-якої погоди? Цьому є наукове пояснення: у їхній стеблах накопичується фітогормон ауксин, який регулює ріст. Збільшення кількості ауксину у тій частині стебла, яка не освітлюється сонячними променями, змушує рослину тягнутись до світла. Та коли соняшник виростає, його геліотропні властивості проявляються не так сильно і жовті голівки повертаються у бік сходу.
Древня легенда каже, що боги подарували людям соняшник, щоб тепло і світло ніколи не покидало їх.
Європейцям цю рослину привезли іспанці лише у 1500 році. А от у Північній Америці соняшник вирощували ще у 3000 році до н. е. Індіанські племена вже тоді сіяли «сонячне зерно», вживаючи соняшник як їжу і як ліки. У багатьох індіанських культурах соняшник використовувався як символ божества Сонця і зображався на його емблемі, особливо в ацтеків Мексики, у інків Перу.
Добавлен2017-07-24 18:09:07Другие фотографии гостевой

800 x 401, 48 кБ
По Донецку бьют, а в Запорожье слышно Позавчера едем с коллегой по городу на маршрутке. На какой-то остановке в салон входит крупная дама лет под пятьдесят, расплачивается с водителем и садится напротив нас возле окна. "Гривны не хватает. Четыре нужно!" - оборачиваясь к даме, говорит водитель. Та протягивает недостающее и произносит: "По привычке!". Где, думаю, такие привычки, если в Запорожье проезд в маршрутке никогда три гривны не стоил. А мой коллега, словно прочитав м ...
Zurnalist


800 x 390, 72 кБ
Zurnalist


800 x 605, 103 кБ
Zurnalist


720 x 584, 48 кБ
Zurnalist


800 x 800, 72 кБ
tit liviy


730 x 497, 74 кБ
Zurnalist


391 x 350, 157 кБ
Zurnalist


800 x 603, 144 кБ
Zurnalist


798 x 1054, 336 кБ
Деда приехал! Приехавший на велике в школу пьяный Ленин охмуряет с табуретки юных ленинцев. Кстати, поглазев на памятник вождя с детьми [это называется - вспомнил старый хрыч о брошенном потомстве] я полюбопытствовал у местного народа, собирается ли памятник сей демонтировать школа [Ильич, усевшись на табуретку, охмурением детишек как раз напротив входа в школу занимается] - в соответствии с соответствующим указом о декоммунизации. "Этот директор, - сделав упор на слове "этот" ...
Zurnalist
Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts