У Харкові закінчено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів, що сталися 2 січня у центральній частині міста. Про це повідомив міський голова Ігор Терехов.
Про це розповідає News IO
Наслідки ракетного удару по Харкову
Внаслідок вибухів загинуло семеро осіб, серед яких трирічна дитина. Травми різного ступеня тяжкості отримали 38 людей, зокрема двоє дітей. У ході рятувально-пошукової операції вдалося врятувати 12 мешканців міста.
“Під час рятувально-пошукової операції вдалося врятувати 12 осіб.”
Деталі події та відновлювальні роботи
Вибухи пролунали у Харкові 2 січня близько 14:30. За попередньою інформацією прокуратури Харківської області, російські війська здійснили ракетний удар по місту. У результаті атаки було частково зруйновано чотириповерховий житловий будинок, а також знищено непрацюючий торговельний центр.
Ігор Терехов висловив подяку рятувальникам, комунальникам, лікарям, правоохоронцям і волонтерам, які брали участь у ліквідації наслідків атаки, розборі завалів та прибиранні руїн.
