У Салтівському районі Харкова 16-річну ученицю 10 класу затримали за підозрою у підпалі двох автомобілів, що належали військовослужбовцям. За інформацією правоохоронців, дівчина, яка є місцевою мешканкою, скористалася пляшкою з легкозаймистою сумішшю для здійснення підпалу.
Про це розповідає News IO
Поліція оперативно встановила особу зловмисниці
“Особу зловмисниці встановили оперативники кримінальної поліції спільно з аналітиками Харківського РУП №2. Виявилося, що це учениця 10 класу, місцева мешканка”.
Слідчі повідомили затриманій про підозру за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України, яка стосується умисного знищення або пошкодження майна. Суд обрав для школярки запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави.
Наслідки інциденту та юридичні наслідки
Підпал автомобілів військових міг призвести до серйозних матеріальних збитків і створити небезпеку для оточуючих. Наразі тривають слідчі дії щодо встановлення всіх обставин злочину. За чинним законодавством, умисне знищення або пошкодження майна карається позбавленням волі на строк від трьох до десяти років, якщо такі дії спричинили великі збитки або були здійснені шляхом підпалу.