У Харкові 40-річну жінку взяли під варту за підозрою у жорстокому побитті трирічного пасинка, що призвело до смерті дитини. Суд обрав для підозрюваної запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на внесення застави.
Про це розповідає News IO
Обставини трагедії та перебіг слідства
За даними слідчих, хлопчик проживав разом із батьком, мачухою, її донькою та літніми батьками нової дружини. Після смерті матері у 2024 році батько одружився вдруге і часто був відсутній через роботу у реабілітаційному центрі, залишаючи дитину під наглядом нової дружини.
На початку жовтня 2025 року жінка вчинила жорстоке побиття дитини руками та ногами по голові й обличчю. Внаслідок цього хлопчик втратив свідомість. Щоб приховати сліди злочину, підозрювана викликала медиків і повідомила, що дитина нібито впала у ванній кімнаті.
Постраждалого госпіталізували, але він так і не прийшов до тями. Через кілька днів хлопчик помер у лікарні.
Реакція сусідів і висновки експертів
Сусіди розповіли, що у день трагедії чули крики та плач із квартири. Мати підозрюваної підтвердила, що її донька лаялася на хлопчика, а після цього пролунали удари. Медичні експерти встановили, що характер тілесних ушкоджень не відповідає версії про падіння, як це стверджувала жінка.
“Підозру жінці оголошено за ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України — умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого”, — зазначив керівник обласної прокуратури Аміл Омаров.
У суді прокурор домігся тримання підозрюваної під вартою без права внесення застави. Наразі триває досудове розслідування обставин трагедії.
