Головна Суспільство Гуменюк про застосування Росією КАБів на півдні

Гуменюк про застосування Росією КАБів на півдні

by host
Гуменюк про застосування Росією КАБів на півдні

Російська тактична авіація не активна на півдні останнім часом, заявила голова Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк в ефірі проєкту Радіо Свобода «Донбас Реалії».

«Ми останнім часом не фіксуємо активності тактичної ворожої авіації, зокрема, з використанням керованих авіабомб. Вже тиждень більш-менш спокійно для правого і лівого берега в цьому сенсі», – повідомила вона.

Гуменюк додає, що російські літаки не наважуються виходити на пускові рубежі, з яких раніше запускали керовані авіабомби, а знайти нові не можуть.

Читайте також: Росія готова ризикувати авіацією задля просування на Авдіївському напрямку – ISW

«Всюди на них чатує небезпека, вони це відчувають. І на даному етапі не використовують в нашій зоні відповідальності керованих авіабомб. Натомість переорієнтувалися на такі собі точкові ракетні удари за допомогою ракет типу Х-59, Х-31П, якими час від часу проміряють потужність нашої протиповітряної оборони в південних регіонах», – розповіла речниця.

2 березня Повітряні сили України заявили про збиття російського літака Су-34.

На початку березня Міністерство оборони України повідомило, що в лютому Повітряні сили ЗСУ збили 13 російських літаків, це «найкращий» результат українських військових із жовтня 2022 року.

Читайте також