Головна Важливе Генштаб ЗСУ повідомляє про 48 бойових зіткнень по всій лінії фронту від початку доби

Генштаб ЗСУ повідомляє про 48 бойових зіткнень по всій лінії фронту від початку доби

by host

З початку доби найбільше війська РФ атакують на Покровському та Курахівському напрямках, де відбулося понад 60 відсотків від 48 бойових зіткнень по всій лінії фронту. Про це йдеться 14 червня у зведенні Генерального штабу ЗСУ станом на 13:00.

«На Покровському напрямку, як і останнім часом загалом, найвища інтенсивність атак ворога. Загальна кількість бойових дій з початку доби тут зросла до 18. Зараз вісім боєзіткнень тривають у районах Новоолександрівки, Сокола, Новоселівки Першої і Нетайлового», – кажуть військові.

Також, російські військові зі своєї території продовжують бити керованими авіаційними бомбами по Харківщині, зазначають у штабі, зокрема, завдали удару п’ятьма КАБами по Вовчанську з напрямку російського міста Шебекіно. Наразі, на Харківському напрямку відбито дві атаки російських сил – в районах Тихого та Вовчанська.

«На Лиманському напрямку з початку доби ворог здійснив чотири спроби покращити тактичне положення біля Невського та Греківки. У районі останнього триває бій. На Времівському напрямку ворог тричі атакував у районах Костянтинівки, Водяного та Урожайного. Успіху не мав», – вказано у повідомленні.

Вранці ЗСУ повідомляли про напружену ситуацію на Курахівському напрямку, де війська РФ від початку доби 11 разів проводили штурмові дії. Дев’ять боєзіткнень, станом на 10 ранку, тривали в районах Красногорівки та Парасковіївки.

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський 12 червня зазначив, що основні зусилля війська Росії зосередили на Покровському і Курахівському напрямках, де зібрали найбільшу кількість своїх штурмових підрозділів. За його словами, російська армія намагається захопити населені пункти Часів Яр, Кліщіївку і Калинівку для розширення географії свого просування в напрямку Краматорська та Словʼянська.

Читайте також