Головна Технології Galaxy A52 засновника Telegram розшарувався через спеку в Дубай

Galaxy A52 засновника Telegram розшарувався через спеку в Дубай

by host

Генеральний директор Telegram Павло Дуров розповів, що користується смартфоном Samsung Galaxy A52 протягом останніх двох років.

За його словами, він вибрав цей смартфон, тому що це «один з найбільш широко використовуваних телефонів серед користувачів Telegram», і він «хотів зрозуміти їхній досвід, щоб обслуговувати їх краще». Проте не все виявилось добре з цією моделлю, й виявлені Дуровим факти можуть дуже засмутити власників Galaxy A52.

У своєму дописі Павло Дуров розповів, що задня панель його Galaxy A52 відокремилася від смартфона та опублікував відповідне фото. За його словами, причиною такої поведінки телефону стала спека в Дубаї.

«Мій телефон «розблокувала» Дубайська спека», ─ написав Дуров.

У Дубаї справді дуже спекотно. Однак якість збірки смартфона має бути достатньо хорошою, щоб він не відкрився в таку спеку. На жаль, Galaxy A52 не витримав цих випробувань високою температурою. При цьому на фото не видно здуття батареї. Після відшарування задньої панелі пристрій не вибухнув і не загорівся.

Публікація Дурова свідчить про те, що Galaxy A52, який був одним із найбільш продаваних смартфонів, виявився не таким гарним, як думав багато хто з користувачів. Тепер генеральному директору Telegram доведеться перейти на новий телефон.

Джерело: sammobile

Джерело: ProIT

Читайте також