Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з Європейським Союзом оголосили про запуск нової грантової програми, спрямованої на підтримку фермерських господарств, що займаються овочівництвом і ягідництвом у західних областях України.
Про це розповідає News IO
Умови участі та розмір фінансування
У рамках цієї ініціативи фермери з семи західних регіонів матимуть можливість отримати фінансову допомогу на розвиток свого бізнесу. Грантова програма передбачає надання коштів у розмірі до 150 тисяч доларів США. Отримані кошти можна використати для розширення виробництва, впровадження сучасних технологій, закупівлі обладнання та розбудови інфраструктури для вирощування овочів і ягід.
Мета програми та очікувані результати
Головна мета цієї грантової ініціативи — посилити конкурентоспроможність місцевих виробників та сприяти сталому розвитку аграрного сектору в західних областях. Підтримка орієнтована на підвищення якості продукції, збільшення обсягів виробництва та створення нових робочих місць у сільській місцевості.
Участь у програмі відкрита для фермерів, які спеціалізуються на вирощуванні овочів та ягід, а також для підприємств, які планують розширити свою діяльність у цьому напрямку. Очікується, що завдяки фінансуванню аграрії зможуть впроваджувати інноваційні рішення та підвищувати ефективність виробництва.
«Фермери семи західних областей можуть отримати до $150 тисяч на розвиток овочівництва та ягідництва».
Запуск цієї програми є важливим кроком для підтримки малого та середнього бізнесу у сфері сільського господарства, що сприятиме зміцненню продовольчої безпеки країни.