Головна Політика «Федеральний округ «Новоросія» – РФ визначила назву для окупованих територій

«Федеральний округ «Новоросія» – РФ визначила назву для окупованих територій

by host

Російський очільник окупованої частини Запорізької області Євген Балицький стверджує, що Москва визначилася з назвою для окупованих українських територій.

За його словами, «найближчим часом» буде створений «федеральний округ», до якого увійдуть Крим і чотири так звані «нові регіони» (ідеться про частково окуповані Херсонську, Запорізьку та Донецьку області і майже повністю окуповану Луганщину). Такий округ отримає назву «Новоросія».

Коли російський лідер Володимир Путін ухвалить рішення щодо створення нового округу, Балицький, за його словами, не знає, але ця посада буде «під конкретну людину», каже він.

За два роки і три місяці від початку повномасштабного вторгнення в Україну російські військові окупували лівобережну частину Херсонської області, південь Запорізької області, майже всю Луганську область (за винятком кількох сіл), значно розширили контроль над Донеччиною, а також контролюють невелику частину Харківської області.

Восени 2022 року сили РФ були відкинуті з правобережної частини Херсонщини (включно з Херсоном, єдиним обласним центром, окупованим на початку повномасштабного вторгнення) та більшої частини Харківської області.

Читайте також